Vrh „B“

Datum narození: 30.3.2020

3 blue merle fenky a 2 trikolorní psi

Begali
Holka 2
Berberis
Bongi
Bandita

Matka: Ballantine Daff Fun dog „Gali“ více zde
Otec: Elegán Leneli „Gant“

Ganta skvěle popsala panička jeho prvních štěňátek na svých stránkách www.anyaru.com :

Ch CZ Elegán Leneli – Gant

Rádi bychom Vám trochu více představili rodinného psa Ganta, kterého jsme vybrali pro Ori.

Gant je 7letý pes se silnou a pevnou kostrou, má krásnou typickou kraťandí hlavu a samčí výraz. Jako pár se Gant s Ori výborně doplňují, jak exteriérem, povahou, tak rodokmenem.

Gant je rodinný  a zároveň canisterapeutický pes. Pro svého autistického pánečka Míšu (syn paničky) je Gant velkou oporou a mají spolu krásný vztah. Gant si se svojí rodinou užívá časté procházky po přírodě, doprovází svoji paničku a jejího syna na koňských vyjížďkách nebo uhání se čtyřkolkou. Ale když náhodou není čas, tak se v klidu uvelebí na gauči nebo pozoruje dění z verandy.

Gant má velmi vyrovnanou a milou povahu a je vidět, že už má nadhled. Jako pes je zdravě sebevědomý, ale není dominantní. Miluje děti a štěňata a je k nim velmi přátelský až něžný. Je snadno motivovatelný a ovladatelný, vše co mu panička ukáže, tomu se s radostí věnuje. Jako většina kraťand i Gant miluje frisbee a je na to opravdu moc šikovný.

Gant nemá reakci na střelbu, dělbuchy ani hromy, na rozdíl od paničky, která reakci rozhodně má. :))

Veterinární kliniku navštěvuje Gant pouze jednou ročně, kvůli povinnému očkování. Jinak je naprosto zdravý a nemá žádné problémy.

Gant je jeden z mála psů, který byl přihlášen na NHAT (vloha pasení) bez toho, aby kdy ovečky předtím viděl a udělal obrovský dojem, dokonce pásl ovečky i mimo košár.

A kdyby jste chtěli vědět, za co by Gant položil život a co opravdu miluje, tak jsou to buchty! 😀

Komentáře jsou vypnuty.